Новини
09/11/2018 Вітаємо з перемогою!
У жовтні 2018 р. на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (м. Київ) спільно з...
02/11/2018 Оголошення!
8 листопада о 10.00 відбудеться засідання № 10 Вченої ради і засідання № 3 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника &qu...
Фотогалерея

Ясинецька Наталія Іванівна 

Посада Заступник директора з наукової роботи Біосферного заповідника "Асканія-Нова"

Вчена ступінь, звання  Кандидат біологічних наук, старший науковий співробідник
Наукові інтереси  Екологія, заповідна справа та збереження рідкісних видів тварин.

 

Наталія Іванівна народилася в місті Запоріжжя в сім'ї робочих. У 1975 році закінчила кафедру генетики біологічного факультету Київського державного університету ім. Тараса Шевченко. Протягом 1975-1995рр. послідовно пройшла всі сходинки наукової роботи від старшого лаборанта до старшого наукового співробітника в Українському науково-дослідному інституті тваринництва "Асканія-Нова".В червні 1994 року їй було присвоєно вчене звання старший науковий співробітник. З 1995 року Нататалія Іванівна працювала на посаді вченого секретаря, а з 1999 року - заступник директора з наукової роботи Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Ф.Е.Фальц-Фейна.

За науково-практичними досягненннями Біосферний заповідник "Асканія-Нова" займає одне з чільних місць серед природоохоронних закладів Європи, чому не мало сприяли здобутки, отримані колективом наукового відділу заповідника під керівництвом Наталії Іванівни. Велике науково-пркладне значення мають дослідження під керівництвом за науковими проектами "Літопис природи" та "Вивчення основних біологічних особливостей штучно створених популяцій та угруповань диких тварин при напіввільному утриманні на півдні України".

Наукова творчість Н.І. Ясинецької дуже багатогранна, що пов’язано не лише з її талантом дослідника, активною життєвою позицією та інтересом до всього нового, високою ерудицією, але й з даром літератора і публіциста. Нею опубліковано понад 130 наукових праць, які є цінним внеском в науку. Результати досліджень представлені на багатьох українських та міжнародних конференціях, симпозіумах, з’їздах та нарадах. Велику роботу Наталія Іванівна провела для створення бібліографії заповідника за 1995-2005 роки. Вона співавтор «Каталогу колекцій наукового музею Біосферного заповідника «Асканія-Нова».Вип.І Непарнокопитні (Perissodactyla)», автор ряду науково-популярних робіт, буклетів, проспектів та брошур. Наталія Іванівна проводить значну організаційну та методичну роботу, будучи заступником голови Вченої ради Біосферного заповідника «Асканія-Нова», головою методичної комісії заповідника, заступником головного редактора фахового наукового журналу «Вісті Біосферного заповідника « Асканія-Нова».
Особливу увагу вона приділяє організації та проведенню щорічних міжнародних наукових конференцій у заповіднику з актуальних наукових та природоохоронних проблем. Великого значення Наталія Іванівна надає еколого-просвітницькій діяльності заповідника.  Вона приймала активну участь в становленні роботи сектору екологічної пропаганди, розробці планів екологічних заходів, проведенні практики студентів та школярів на базі заповідника, активно пропагує у засобах масової інформації наукові досягнення заповідника з екології та охорони природи.

Контактна адреса:
     Біосферний заповідник "Асканія-Нова", вул. Паркова, 15,
смт. Асканія-Нова, Чаплинський р-н., Херсонська обл.. 75230
тел./факс (05538)6-12-32, 6-14-75 - робочий

 

  Корінець Наталя Омелянівна


 
Посада, наукова ступінь, звання: Вчений секретар, старший науковий співробітник лабораторії збереження різноманіття диких тварин, кандидат сільськогосподарських наук.

Наукові інтереси : Теріологія, етологія.
Адреса: вул. Фальц-Фейна, буд.31,кв.47 смт Асканія-Нова, Чаплинський район, Херсонська обл., 75230. 

тел.(05538) 6-14-41 – робочий
 
Е-mail:korinets_natalya@mail.ru
Корінець Наталя Омелянівна 27 червня 1997 року закінчила біологічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка і здобула спеціальність біолог, фізіолог, викладач біології і хімії. Із серпня 1997 року навчалася на стаціонарному відділенні аспірантури при Інституті тваринництва степових районів “Асканія-Нова” УААН, а з травня 1998 року – на стаціонарному відділенні аспірантури при Інституті тваринництва УААН (м. Харків). Із жовтня 2000 по червень 2008 року працювала науковим співробітником, а в липні-серпні 2008 року – старшим науковим співробітником лабораторії біології відтворення сільськогосподарських тварин Інституту тваринництва степових районів “Асканія-Нова” УААН. Із серпня 2008 року працює старшим науковим співробітником лабораторії збереження різноманіття диких тварин Біосферного заповідника “Асканія-Нова” ім. Ф. Е. Фальц-Фейна УААН.