Новини
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
15.04.2017
Павел (Херсон)
Стосовно екскурсії до степу нічого не змінилось? Дякую.
Доброго дня, на даний момент екскурсій до степу не проводимо, але сподіваємося, що в найближчий час затвердять відповідні документи, відповідно до яких зможемо відновити екскурсії. Інформація з'явиться на сайті. 
11.04.2017
виктория (херсон)
добрый вечер! а будете ли вы работать в понедельник 17 апреля, после Пасхи? не выходной у вас?
Доброго дня, ми працюємо без вихідних.
08.04.2017
Галина (Вараш)
Спасибо, что открыто, опубликовали мой вопрос. Насчет уничтожения животных в Большем Чаплинском поде_это обращение напечатано на вашем сайте. Согласна, что биосферный заповедник-это зона запрета деятельности человека, туризма и т. д.,но я себе и представить не могу что бы был запрещен туризм в Карпатский биосферный заповедник-это и Черногора и Мароморосы и в конце-концов объект ЮНЕСКО " Бук. пралеса", долина нарцисов. Может я чего то не понимаю, но и Аскания -Нова и Карпатский биосферный заповедник имеют равный статус. Решено, я еду, разберусь на месте.
06.04.2017
Галина (Вараш)
Добрый день! Знаю, мой вопрос вы не опубликуете и не ответите, но я хочу все таки спросить-- почему есть экскурсии на Кинбурн, Джарылгач, на Бирючий остров, а ведь там есть такие же животные как и у вас и в придачу дача Президента, но туда есть экскурсии, а у вас уже второй год , то жара, то дополнение к закону... А может не напрасно вы обращаетесь к своим жителя... и ваши животные давно почили в Бозе, но если так вы лишаетесь финансирования и статуса? Мне хочется ошибаться, но все указывает на это.
Доброго дня, Джарилгач та Бирючий мають статус національного природного парку, Кімбурнська коса - регіональний ландшафтний парк, а "Асканія-Нова" БІОСФЕРНИЙ заповідник загальнодержавного значення. Різні за своєю класифікацією об'єкти природно-заповідного фонду відповідно до ЗУ "Про природно-заповідний фонд України" мають різне зонування та можуть виконувати різну рекреаційну діяльність, тому порівнювати нас з іншими об'єктами ПЗФ, не ознайомившись з відповідним Законом, не є доцільним.
В минулому році екскурсії "Фоторетросафарі" проводились. 
Стосовно Вашого вислову, щодо винищення тварин Великого Чапельського поду, то Ви помиляєтесь. Дуже шкода, що у Вас склалась така думка. 
Пішохідна екскурсія "Історичними місцями..." дає можливість, хоч і на відстані, ознайомитись з колекцією тварин в ВЧ поді.
03.04.2017
Ольга (ДНІПРО)
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли шансы, что экскурсии в степь будут возобновлены? может быть, в каком-то другом варианте? Очень хотели к вам попасть именно в заповедник, может быть, можно как-то повлиять на текущую ситуацию?
Доброго дня, керівництво заповідника прикладає максимально зусиль для внесення поправок до природоохоронного законодавства, так як останні зміни вплинули не тільки на екскурсійну діяльність, а й на ряд інших біотехнічних заходів. На сьогодні Ви можете відвідати дендропарк та зоопарк, які також є частиною заповідника, а також відвідати пішохідну екскурсію "Історичними місцями", що охоплює частину Великого Чапельського поду. http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/guide/group/10/id/30
01.04.2017
Елена (Запоріжжя)
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, каких животных сейчас можно у вас увидеть? И если проходить экскурсию без экскурсовода, обязательно нужно уложиться в отведенное время 2.5 часа?
Доброго дня, екскурсійний сезон вже відкрився, тому на маршруті Ви маєте можливість ознайомитися з повною колекцією, окрім теплолюбивих тварин (зебра, антилопа). Час перебування на маршруті Ви обираете самі, але в рамках з 8 години до 17 год.
30.03.2017
Микола (Херсон)
Подскажите, а кто возит из Херсона в Асканию. Кроме них в интернете никого нет http://khers-on.com/tour/askaniya-nova/
Доброго дня, тури до Асканії проводить також туристичне агенство "Вояж".
20.03.2017
Микола (Київ)
Шановна адміністрація заповідника, ознайомившись з законом №2023 від 07,02,2017 року, я так і не зрозумів, чому ви повністю закриваєте заповідний степ для відвідування. В цьому законі мова йдеться щодо зміни деякої господарської діяльності на заповідних територіях: санітарні заходи, сінокосіння, а саме заборона механічного сінокосіння... Якщо перед заповідником стоїть таке гостре питання проблеми обкошування великих площ, пропоную ввести нову активну екскурсію зеленого туризму - "Сінокос в степу". Я готовий заплатити 50-100 грн і поїхати на кілька годин з косою, або з граблями і вилами в степ. І я не жартую!.. Відразу згадую, як ми з батьком в степу косимо сіно: шурхотить трава під косою, повіває вітерець, високо в небі співають жайворонки, посвистують ховрахи біля нірок, і цей неповторний запах Степу і свіжескошеної трави у валках... Це велике моральне і фізичне задоволення, якого не передаси словами.
16.03.2017
Марина (генічеськ)
Доброго дня!! Підкажіть будь ласка чи поліпшився стан дороги порівняно з минулим роком ?В минулому році відвідували Ваш парк , але дорога було у не дуже доброму стані??
Доброго дня, восени провели ремонтні роботи дороги від Чкалово до Асканії-Нова, не ідеально, але набагато краще, ніж було раніше, так що можете сміливо приїзжати! 
16.03.2017
Ирина (Южноукраинск)
Добрый день! На сколько поняла, животных можно будет увидеть только в вольерах. В степи, в их естественной среде сейчас экскурсий нет. Я правильно поняла? Спасибо.
Доброго дня, так, Ви правильно зрозуміли, екскурсій до Великого Чапельського поду не буде.