Новини
28/09/2018 День туризму
        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму...
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
01.04.2017
Елена (Запоріжжя)
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, каких животных сейчас можно у вас увидеть? И если проходить экскурсию без экскурсовода, обязательно нужно уложиться в отведенное время 2.5 часа?
Доброго дня, екскурсійний сезон вже відкрився, тому на маршруті Ви маєте можливість ознайомитися з повною колекцією, окрім теплолюбивих тварин (зебра, антилопа). Час перебування на маршруті Ви обираете самі, але в рамках з 8 години до 17 год.
30.03.2017
Микола (Херсон)
Подскажите, а кто возит из Херсона в Асканию. Кроме них в интернете никого нет http://khers-on.com/tour/askaniya-nova/
Доброго дня, тури до Асканії проводить також туристичне агенство "Вояж".
20.03.2017
Микола (Київ)
Шановна адміністрація заповідника, ознайомившись з законом №2023 від 07,02,2017 року, я так і не зрозумів, чому ви повністю закриваєте заповідний степ для відвідування. В цьому законі мова йдеться щодо зміни деякої господарської діяльності на заповідних територіях: санітарні заходи, сінокосіння, а саме заборона механічного сінокосіння... Якщо перед заповідником стоїть таке гостре питання проблеми обкошування великих площ, пропоную ввести нову активну екскурсію зеленого туризму - "Сінокос в степу". Я готовий заплатити 50-100 грн і поїхати на кілька годин з косою, або з граблями і вилами в степ. І я не жартую!.. Відразу згадую, як ми з батьком в степу косимо сіно: шурхотить трава під косою, повіває вітерець, високо в небі співають жайворонки, посвистують ховрахи біля нірок, і цей неповторний запах Степу і свіжескошеної трави у валках... Це велике моральне і фізичне задоволення, якого не передаси словами.
16.03.2017
Марина (генічеськ)
Доброго дня!! Підкажіть будь ласка чи поліпшився стан дороги порівняно з минулим роком ?В минулому році відвідували Ваш парк , але дорога було у не дуже доброму стані??
Доброго дня, восени провели ремонтні роботи дороги від Чкалово до Асканії-Нова, не ідеально, але набагато краще, ніж було раніше, так що можете сміливо приїзжати! 
16.03.2017
Ирина (Южноукраинск)
Добрый день! На сколько поняла, животных можно будет увидеть только в вольерах. В степи, в их естественной среде сейчас экскурсий нет. Я правильно поняла? Спасибо.
Доброго дня, так, Ви правильно зрозуміли, екскурсій до Великого Чапельського поду не буде. 
15.03.2017
Марина (харьков)
Здравствуйте подскажите, пожалуйста, а какие есть автобусы на выезд из Аскании? Как до вас добраться, информация есть, а как уехать, нигде найти не удалось. Подскажите пожалуйста, во сколько и куда идут автобусы из Аскании? Спасибо
Доброго дня, просимо вибачення за очікування відповіді. На сьогодні:
Херсонський напрямок 6:03, 8:00, 12:40, 14:45, 16:20
До Каховки 7:20
До Скадовська 15:25 (тільки з пятниці до понеділка, влітко щоденно)
Генічеський напрямок 8:45 (тільки з пятниці до понеділка, влітко щоденно) та 12:00. Перед поїздкою краще ще раз перевітири інформацію. Можете звернутися до групи в соціальній мережі https://vk.com/askania_nova
14.03.2017
Микола (Київ)
Доброго дня! Шановна адміністрація Заповідника, заборона відвідування ЗАПОВІДНОГО СТЕПУ (відповідно до змін відповідних законодавчих актів) викликала в нас ПРОСТО ВЕЛИЧЕЗНЕ РОЗЧАРУВАННЯ ! Всім зрозуміло, що ця екскурія - головна родзинка відвідин вашого заповідника, і її так не заміниш ні зоопарком, ні дендропарком... На жаль, моя сім'я в травні місяці тепер змушена буде значно скоротити час перебування в Асканії-Новій... Принагідно, хотів би поцікавитись у Вас, чи ті "законодавчі зміни" вплинуть на роботу інших заповідників ? Мене цікавить степовий заповідник "Кам'яні Могили" на Донеччині ? Дякую.
Поправки впливають не тільки на наш заповідник, а й на інші заповідні території. Стосовно заповідника "Кам'яні Могили" раджу Вам звернутися до їх адміністрації. Вони зможуть дати Вам більше інформації. 
12.03.2017
Галина (Ровно)
Добрый день! Извините, так и не поняла экскусии в заповедную степь будут или нет. На сайте пишите что ретро сафари в коном экипаже проводиться не будут, а в отзывах , что будут. Может я что то не поняла? Только ради цветущей степи хочу побывать у вас.Возможно где то еще рядом возле Аскании можно увидеть цветущие тюльпаны.? Спасибо за ответ.

Доброго дня, згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ...)" №2023 екскурсії до заповідного степу проводитись не будуть, за більш детальною інформацією стосовно інших екскурсій та щодо їх змісту звертайтеся за телефоном (05538)6-12-86 або моб. 0996562344

07.03.2017
Марина Гавриленко (харьков)
Здравствуйте планируем приехать к вам с дочерью 8 лет, подскажите, если приедем на 2 дня, будет ли чем заняться? Как проще добраться, из Херсона или из Новоалексеевки? Еще по поводу жилья, отзывы не очень хорошие о гостинице, мы хотим приехать 6 апреля, еще холодно, есть ли где жить, чтобы топилось? Есть ли уже экскурсии в начале апреля? спасибо!

Доброго дня, наш заповідник пропонує сім ріних екскурсій, тому, звичайно, вистачить вражень. http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/guide.htm

Екскурсійний сезон відкривається 1 квітня, тому 6 квітня можете приїзжати, екскурсії будуть проводитись, "Аскані-Нова" чудова в будь-яку пору року!

Стосовно житла, якщо Вас не влаштовує готель, то можете знайти квартиру в приватному секторі. На початку сезону це не має викликати проблем.

Стосовно маршруту, з Херсону більше маршрутів, але враховуючи звідки Вам їхати, раджу передивитись різні варіанти. http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/goteli_ta_cafe.htm 

26.01.2017
Екатерина (киев)
Добрый день! Планируем приехать к Вам 26-27 апреля на 3 дня, что бы успеть посетить все экскурсии и один день погулять самостоятельно. Подскажите что можно будет увидеть в этот период из животных, какие растения будут цвести? Будут ли экскурсии в степь? Или лучше перенести поездку на 10-11 мая? И посоветуйте где можно остановится? Спасибо.
Доброго дня. Відвідування починається з 1 квітня, але краще всього, звісно, природа в травні. Екскурсії до степу будуть, замовити екскурсію завчасно можна, якщо группа людей 10 та більше чоловік. Якщо менше - як приїдете до заповідника. Зупинитися можна в готелі чи кемпінгу http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/goteli_ta_cafe.htm або в приватному секторі. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 0553861286 або 0996562344. Чекаємо Вас.


Вибачте, але інформація змінилась, в цьому році екскурсії до заповідного степу проводитись не будуть.