Новини
28/09/2018 День туризму
        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму...
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
30.06.2016
Татьяна (Г. Харьков)

Наша небольшая группа была у вас в гостях 26.06.2016г. Выражаем сердечную благодарность нашему экскурсоводу Наталье Григорьевне Шамрай)) Эта милая барышня кладезь познавательной для нас информации. Она в таких подробностях рассказывала нам о животных, о растениях вашего красивого парка. Наталья Григорьевне ответила на все интересующие нас вопросы. Все эти 2 часа проведенные с нами, были наполнены с ее стороны заботой и вниманием - т.к. день был жарким и она постоянно о нас хлопоталась)) Также хочется выразить сердечную благодарность водителю, который вывозил нас в загоны с животными. Мы выехали в степь, и душа отдыхала слившись с природой!!! Спасибо большое всем сотрудникам заповедника, у вас нелегкий труд. Здоровья и успехов всем вам и процветания!!! Искренне благодарные за подаренные минуты счастья харьковчане: Георгий (он же Юра)), Виталий, Владимир и Татьяна. Надеюсь к нашим добрым словам присоединится часть группы из Киева: Елена, Александр, Павел, Ульяна и Татьяна

Спасибо за отзыв. Ждем в гости!!!

28.06.2016
толик (мелитополь)

Здравствуйте! Скажите где можно узнать расписание автобусов с Мелитополя в Асканию- Нова ?контактный номер где можно заказать место экскурсию ?нас 5 человек

Здравствуйте! Расписание автобусов  Мелитополь -  Аскания- Нова можно узнать на автостанции города Мелитополь или презвоните на атостанцию Аскании-Нова - 0503157018 диспетчер. Контактный номер для заказа  экскурсий - 0996562344. Приезжайте!

25.06.2016
Анна (Киев)

Здравствуйте, подскажите сколько стоит стоимость входного взрослого билета (без экскурсии)?

Cтоимость входного взрослого билета (без экскурсии) - 40 гривен.

25.06.2016
ВІктор Кагал (Запоріжжя)

У червні відпочивав у Щасливцевому на Арабатській Стрілці і мав нагоду відвідати Асканію Нову. Враження надзвичайні. Дивує, скільки любові та праці вклали наші люди в частинку херсонського степу і перетворили його на райський зелений оазис. У розпал південноукраїнської спеки, спочатку відчути себе на самоті на багатокілометровому (у)битому шляху через Дикий Степ, а потім знайти прихисток у затінку асканійського дендропарку, насолодитись прохолодою і красою величних дерев та рослин - лише це вже було варте двогодинної подорожі до Асканії. А надалі, через дорогу, чекало і інше диво - зоологічний парк. Майже на вході нашу екскурсію зустрів павич, королівським віялом розгорнув свій фантастично красивий хвіст і реально, із задоволенням, позував, дозволяючи з ним сфотографуватись (діти у захваті, батьки не ймуть себе від щастя, але, як птах таке витримує - окреме питання), Звичайно, що після таких входин, подальша прогулянка зоопарком відбувається у особливому, піднесеному настрої. Милують око безліч рідкісних птахів та копитних - всі чистенькі, доглянуті (от тільки, більшість, на жаль, у вольєрах за огорожами). Але найбільше емоційне задоволення у зоопарку отримав від краєвидів пташиного озерця з зеленими острівками. Це треба бачити ... Також, в дендропарку приємно був здивований "середньовічним" ансамблем, оповитої диким виноградом, водонапірної вежі з "фортечними" мурами. Раніше, як архітектурну цікавинку, Асканію ніколи не сприймав. Асканія - це Круто! Хочу відзначити і стан, у якому підтримується Асканія Нова, надзвичайна природна чистота у штучно створеному середовищі у наш час, в Україні - справжнє диво (на відміну від помітних смітників кримських парків і моєї улюбленої Хортиці). Дякую за цікаве супроводження по стежках Асканії - екскурсоводу Тамарі , а також Велике Спасибі Всім невтомним працівникам парку, деревам, рослинам, квітам, птахам та звірам за подаровані неймовірні емоції! Хай щастить!

Дякуємо за за увагу, небайдужість  та щедрість душі  і високу оцінку  нашої  праці! Завжди раді будемо вітати Вас у заповіднику!

23.06.2016
Андрій (Харків)

На сайті сказано, що заповідник працює тільки до 17 години. А якщо залишатися із ночівлею у готелі, наприклад "Канна", то чи можна подивитися щось цікаве після 17 години, щоб з користю провести вечірній час.

Добрий день! Каса зоопарку працює з 8-00 до 17-00 год., але гуляти у зоопарку можна до 18-30.  Вхід у дендрологічний парк вільний цілодобово, але там немає освітлення. Будь ласка приїзжайте!

22.06.2016
елена (немиров)

Здравствуйте. Собираемся к вам втроем в первых числах июля. Экскурсию заказывать уже сейчас или по приезду?

Для заказа экскурсий звоните по телефону диспетчера 0996562344

17.06.2016
Валентина (Скадовськ)

Є де перекусити? Фотографуватися безкоштовно?

Добрий день! На території заповідника немає кафе, але біля зоопаку є декілька кафе з кавою та гарячими обідами. Фото коштує 2 гривні з фотокамери. Запрошуємо на екскурсії.

15.06.2016
Ольга (Запоріжжя)

Доброго дня! Ідемо в Асканію 18 червня. Хотіли би побачити зоопарк та дендропарк. Цікавить, чи можна придбати екскурсію на місці, чи можна самим відвідувати без екскурсовода?

Добрый день. Заповедник "Аскания-Нова" работает без выходных с 8-00 до 17-00 час. Можно гулять по дендропарку и зоопарку без экскурсовода или присоедениться к группе.

11.06.2016
Татьяна (Приморск)

Здравствуйте, в понедельник 20 июня заповедник работает? Будут ли экскурсоводы? предполагает ли экскурсия Жемчужина в степи экскурсовода для группы из 6 человек? или надо доплачивать определенную сумму денег? Спасибо

Здравствуйте, в понедельник 20 июня заповедник будет работает. Экскурсия "Жемчужина в степи" проводиться группе из 20-25 человек. Группы формируються около кассы зоопарка. Пожалуйста,  приезжайте!

08.06.2016
Юлия (днепропетровск)

 Здравствуйте, подскажите пожалуйста на какую экскурсию лучше выбрать,чтоб посмотреть деткам животных,и как можно добраться из  Геническа, за ранее благдарю.

 Здравствуйте! Приезжайте на нашу самую популярную и интересную пешеходную экскурсию "Жемчужина в степи", 2,5 часа по дендропарку и зопарку. Из Геническа очень трудно добираться общественным транспортом, потому что ходит один автобус в обед и все. Можно приехать с турфирмами, которые собирают людей по пляжу.