Новини
02/02/2018 Всесвітній день водно-болотних угідь
У Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» відзначено Всесвітній день водно-болотних угідь. Для школярів НВК Асканія-Нова-гімназія та ...
25/01/2018 Увага!
Розпочали роботу курси підготовки екскурсоводів Щороку в Асканію-Нова приїздять тисячі екскурсантів. На території заповідника діє мережа екск...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
27.07.2017
Світлана (Київ)
Відвідали екскурсію "Перлина в степу" 25.07.2017. Отримали велике задоволення і масу приємних вражень. Наші діти у захваті. Чудово, що в Україні є такі захоплюючі місця. Ваш зоопарк найкращий. Тварини доглянуті і на них не болісно дивитися (як в інших зоопарках). Дуже вдячні нашому екскурсоводу (нажаль не знаємо її імені), але хочеться сказати, що вона майстер своєї справи, фахівець з великої літери. Так цікаво розповіла нам про заповідник і його мешканців. Дві з половиною години промайнули, як одна хвилина. За цікавою розповіддю навіть діти (найменшому три роки) не втомились ходити пішки. Велике Вам спасибі. З нетерпінням будемо чекати можливості відвідати виїздну екскурсію в степ та екскурсію "Історичними місцями".
27.07.2017
Анастасия (Мелитополь)
Побывали в заповеднике.Впечатлений уйма и хоть бы одно приятное.
Начиная от дорог. Что о них можно сказать? Ну, наверное, только о их отсутствии. А вместе с ними отсутствуют и указатели. Если нет навигатора- вам не добраться. После 3 часов в пути мы попадаем на территорию заповедника и первое с чем сталкиваемся, если вы не привезли с собою 20 друзей - вам не увидеть экскурсовода! Совершили глупую попытку присоединиться к другой группе и получили испорченное настроение от экскурсовода! Вот это, наверное, было гостеприимство заповедника!
По прохождению заповедника самостоятельно. обнаружили для себя, что есть клетки, на некоторых из них есть таблички с описанием животных, но рассчитывать на то, что они соответствуют тем животных, которые "заточены" в эти клетки напрасно. Тоесть прикреплены они там для "галочки". Когда 15 лет назад мы приезжали сюда, здесь было на что посмотреть. Сегодня можно лишь полюбоваться охранником, который действительно проявил максимум своего гостеприимства, показал куда и как можно пройти, чтобы что-то увидеть.
Подсказка для предпринимателей: поставьте хотя бы одно точку с продажей воды! Золотая жила! Так как в жару (бортовой термометр показывал +44) попить негде!
И окончание, спасибо кафе "Уют", которое спасло туристов от жажды, накормило вкусным обедом и дало возможность присесть.
24.07.2017
Таня (Житомир)
Сьогодні (24.07.2017) відвідала заповідник. Дуже сподобалося. Цікава екскурсія. Приємно здивована, що в нашій країні є такі чудові місця. Дякую за гарно проведений час!
21.07.2017
Диана (Сумы)
Были в заповеднике 10.07.17. Все очень-очень понравилось. Спасибо нашему великолепному экскурсоводу Галине Отраде, которая провела для нас очень интересную, познавательную экскурсию. С благодарностью, город Сумы!!!!
20.07.2017
Роман (Запорожье)
Подскажите есть ли экскурсия конным экипажом. И нужно ли заранее бронировать экскурсию историческими местами?
Доброго дня, екскурсії в кінному екіпажі проводяться за попереднім замовленням. Екскурсія "Історичними місцями" при високих температурах не проводиться. За більш детальною інформацією та замовленням звертайтесь за телефоном +380996562344
19.07.2017
Катерина (Киев)
Купили билет "Біосферний заповідник", оказалось это их зоопарк так называется, а в заповедник заказывается экскурсия заранее на месте туда не попадешь, как ответили на кассе - "нет места, оставьте ваш телефон если кто то откажется мы вам позвоним", только в нашей стране могут так разводить... очень разочарована.
Доброго дня. Біосферний заповідник "Асканія-Нова" є комплексною природоохоронною установою, яка включає в себе дендрологічний парк, зоопарк та природне ядро. До природного ядра екскурсії не проводяться, його відвідування дозволено тільки в наукових цілях.
Стосовно екскурсії вольєрним комплексом зоопарку "Асканія-Нова", про яку йде мова, то вона є обмеженою за кількістю відвідувачів, на жаль ми не маємо можливості відправити на маршурт всіх бажаючих.
17.07.2017
Татьяна (Новая Каховка )
Добрый день. Подскажите пожалуйста как доехать до вас из Новой Каховки есть возможность вернуться в НК в тот же день? А также длину маршрута экскурсии по историческим местам, т.к. планирую приехать с ребёнком и мамой. Не будет ли им тяжело пешком 2,5 часа?

Доброго дня, екскурсійний маршрут "Історичними місцями" не рекомендується для відвідування з дітьми - маршрут близько 3 км та 3 годин, з яких близько 1,5 години під відкритим небом через загони з дикими тваринами.

Для дітей рекомендуємо маршрут "Перлина в степу", маршрут більш затінений, є час для відпочинку. 

Стосовно транспорту, раджу звернутися за консультацією в довідкові каси автостанцій, так як розклад може змінюватись. 

17.07.2017
Христина (Київ)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на екскурсію можна потрапити лише якщо попередньо збереться група (достатня кількість людей), чи по приїзду на місці формується? Дякую.
Доброго дня, екскурсія проводиться групами від 10 чоловік, якщо Ви приїзджаєте сім'єю, то Вас приєднають до вже сформованої групи. Можливо, прийдеться зачекати якийсь час біля каси.  
17.07.2017
Віталій (Добропілля)
Подскажите пожалуйста, в каком сейчас состоянии дорога из Новоалексеевки до Аскании, хотим съездить на машине семьёй, но то что увидели на ютюбе в конце прошлого года, очень испугало, будьте добры, дайте актуальную информацию о дороге из Новоалексеевки до Аскании и из Чаплинки до Аскании, заранее спасибо за ответ
Доброго дня, дорогу від Чкалово до Асканії частково відремонтували, звісно не ідеально, але проїхати без шкоди для автомобіля вже можна. З Чаплинки до Асканії дорога ,як і скрізь!, теж бажає кращого. Але особливо не відрізняється. 
07.07.2017
Марина, Паша, Антон, Настя (Київ)
Приїжджали на екскурсію 27 червня. Відвідали дендропарк і зоопарк. Все дуже сподобалось. Особлива подяка екскурсорводу Костянтину за цікаву екскурсію. Дізналися багато нового і цікавого як про рослини, так і про тварин заповідника.
Дякуємо за відгук. Запрошуємо Вас відвідати Асканію в інші пори року!