Новини
28/09/2018 День туризму
        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму...
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
19.07.2018
Зоя (Маріуполь)
Здравствуйте, подскажите можно ли провести свадебную фотосессию в заповеднике и сколько это стоит?
Добрий день, стосовно вашого питання, ви можете звернутись до диспетчера по тел.: (099) 656 23 44
13.07.2018
Анастасія (Львів)
Доброго дня! Вчора відвідали ваш заповідник. Я з двома дітьми приїхала зі Львова, ми багато відвідали екскурсій, але ця сподобалась найбільше, адже ми отримали задоволення та цілий багаж нових знань. Велика вдячність юнній дівчині Олександрі, яка справді знається на своєму ділі, та незміряно цікаво розповідає. Навіть не звертаючи увагу на спеку, ті дві з половиною години майнули непомітно. Слідуючого року приїздимо ще.
Добрий день, дякуємо за відгук.
25.06.2018
Виталий Кущинский (Никополь)
Добрый день, вчера 24.06.18г. имели честь побывать на экскурсии в вашем дендропарке и зоопарке. Я и моя семья получили огромное удовольствие, двое детей в возрасте 10 и 6 лет выходили трёх часовую экскурсию на ура, было очень интересно и познавательно! Отдельно хочу по благодарить Пилипенко Аленун, нашего экскурсовода, провела экскурсию отлично, было не скучно и приятно слышать!
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук.
14.06.2018
Марина (Запоріжжя)
Подскажите, пожалуйста, если приехать к Вам и взять самостоятельную экскурсию, то вечером до скольки можно в нем гулять и во сколько необходимо будет его покинуть ?
Добрий день, зоопарк зачиняється о 18.30, час відвідування дендропарку необмежений.
11.06.2018
Роман (Геническ)
Добрый день. Заповедник супер, цены лояльные, место красивейшее!! Но...Дорога! Чкалово-Аскания Нова, потеряли бампер и поддон двигателя! Местами дороги просто нет, проехать невозможно! Почему Вы не поднимаете эти вопросы перед руководством области??? Люди едут с Киева, Харькова, Днепра, Винницы, Львова и т.д. ЦЕЛЕНАПРАВЛЕННО!!!! У них шок!! До каких пор мы будем пугать наших граждан????
Добрий день, вже кілька років поспіль директор заповідника піднімає питання стану доріг на обласному рівні, але для чиновників ця проблема не є пріорітетною.
06.06.2018
ОЗ НВК Асканія-Нова гімназія (Асканія-нова)
Учні 7-А класу НВК Асканія-Нова-гімназія разом з батьками та науковими співробітниками інституту тваринництва степових районів та БЗ "Асканія-Нова" під час навчальної практики відвідали дослідне господарство "Асканійське", де оглянули зразкову ферму відділка Солідарне. Діти познайомилися з умовами утримання тварин, з породами великої рогатої худоби: українська чорно-ряба молочна, південна м'ясна. Чудову екскурсію унікальною фермою провела науковий співробітник інституту Наталія Фурса. Науковий співробітник Біосферного заповідника - Інна Михайлецька прокоментувала особливості рослинного біорізноманіття степового регіону. Крім того, учня ознайомилися з сучасними технологіями доіння корів за методикою французької фірми "Делаваль" в селі Тавричанка, навідалися до ферми, де утримуються коні української верхової породи. Всім сподобалося охайне село та ставок, де можна рибалити і гарно відпочити. Канікули лише почалися, а діти отримали безліч незабутніх вражень та нові знання з історії, біології, зоології. Школярі щиро вдячні дорослим за увагу, турботу, цікаву подорож рідним краєм. Адміністрація НВК Асканія-Нова висловлює подяку керівництву Інституту тваринництва та Біосферного заповідника за належний професійний супровід учнів під час навчальної екскурсії.
05.06.2018
Наталия (Киев и область)
Добрый вечер! Возможно посетить Ретро-Сафари с детьми 5 и 6 лет? И как заранее заказать, так как будем ехать с Киева?
Добрий вечір, звертайтесь з усіма питаннями до диспетчера за тел.: (099) 656 23 44
03.06.2018
Юлия (Днепр)
Здравствуйте! Подскажите, в заповеднике есть еноты? Зараннее спасибо за ответ!
Добрий день, в зоопарку "Асканія-Нова" є єнотовидна собака, єнота немає.
29.05.2018
Юлія (Львів )
Добрий день, скажіть, будь ласка, о котрій годині їде останній автобус з Херсону в Асканію нову? І навпаки, останній з Асканія нова в Херсон?
Добрий день, інформацію стосовно руху автобусів ви можете знайти на сайтах автостанцій.
29.05.2018
Павло (Київ)
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи є поблизу заповідника кемпінг чи організовані/дозволені місця для встановлення палатки?
Добрий день, стосовно вашого питання звертайтесь за тел.: (050) 501 99 97; (050) 290 60 16 - кемпинг "Фортуна"