Новини
01/06/2018 В зоопарку поповнення!
На весні у зоопарку народились цуценята єнотовидної собаки. Малеча почувається добре, має неабиякий апетит й швидко росте. Бажаючі можуть ...
24/05/2018 Курси підвищення кваліфікації
22–24 травня 2018 року в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» було проведено навчання з підвищення кваліфікації наукових і н...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
01.08.2015
Людмила (Пейч)

Доброго дня, шановні господарі Заповіднику! скажіть, будь ласка, чому у цьому році немає екскурсій у степ? саме цей виїзд нас найбільше приваблював, тобто на власні очі побачити, як же виглядало Дике поле, українські степи, поки їх не почали обробляти, насаджувати лісосмуги. коли прочитали, що виїздів немає, то відклати відвідування на наступний рік. чи є надія, що вони наступного року відновляться? дякую!

Добрий день! Нажаль у цьому році не буде екскурсій у степ, у зв'язку із змінами у законі про використання природно-заповідних територій у рекреаційних цілях. На наступний рік ми не можемо нічого прогнозувати. Запрошуємо на інші екскурсії!

24.07.2015
Ирина (Киев)

Добрый день. Подскажите пожалуйста в какое время года к вам лучше приехать на экскурсию? спасибо

Добрый день! У нас  красиво и весной, и летом, и осенью. Когда Вам удобно - приезжайте!
22.07.2015
Людмила (Одесса)

Скажите, пожалуйста, выезд в степь не будет проводиться? Или можно заказать?

К сожалению, экскурсий в степь нет и не будет в этом году.
18.07.2015
Людмила (Одесса)
Как можно добраться из Одессы в Аскания-Нова?
Добрый день! Из Одессы нужно доехать до Херсона , из Херсона в Асканию-Нова. Расписание автобусов уточняйте на автовокзалах.
28.06.2015
Тетяна (Нова Каховка)

Вітаю! Переглядаючи сайт я знайшла інформацію стосовно екскурсій які проводяться для груп від 15 чоловік. А якщо ми збираємося приїхати родиною з 5 осіб, як нам бути? І скільки коштуватиме така екскурсія? І чи можлива прогулянка парком і відвідування зоопарку без екскурсовода? І скільки це коштуватиме? Буду вдячна за відповідь!

За додадковою інформацією звертайтесь по телефону диспетчера 0996562344

26.06.2015
Наталія (Полтава)

Доброго дня!Збираємося на днях сім'єю до Херсонщини.Одним з основних бажань було відвідати Асканію -Нова.Багато подорожуємо світом, тож зоопарків і дендропарків бачили немало, а ось побачити стада  копитних та й сам український степ - це і було метою.Чи можливо це здійснити?Чи це входило тільки до ексркурсії"фотосафарі", яка зараз не проводиться?Як нам бути? Чекаємо на Вашу відповідь. З повагою Наталя

Добрый день! К сожалению экскурсии "Фотосафари" не проводятся и увидеть стада животных не получится. У нас есть экскурсия "В мире животных" по зоопарку на 2,5 часа и с небольшой горки можно увидеть некоторых животных, пасущихся в степи в бинокли (свои) и украинскую степь. Дополнительная информацию можно получить по телефону диспетчера 0996562344

24.06.2015
Маргарита (Харьков)

Добрый день. Подскажите пожалуйста, на следующей неделе будем отдыхать в Геническе и хотелось бы попасть на экскурсию в заповедник. А есть ли прямые экскурсии из Геническа в заповедник и сколько примерно это может стоить? Заранее благодарю.

Добрый день. Из Геническа есть экскурсии с туроператорами, которые собирают по побережью. Это самый удобный способ попасть на экскурсию. Можно поехать самостоятельно на своем авто или маррутными автобусами из города Геническа. Расписание автобусов уточняйте на автовокзале г. Геническа. Добро пожаловать!

24.06.2015
таня (миколаїв)

Хочемо в суботу,до Вас на екскурсію,мобільний контактниф номер не відповідає вже 2 дні,чому? А питання таке коли найпізніше треба прибути щоб потрапити на екскурсію ? І як записатися заздалегідь, якщо Ви не берете слухавки?

Добрий день! Вибачте за технічні незручності, у нас проблеми з мобільним зв'язком. На екскурсію можна приїхати в любий час з 8-00 год до 17-00 год. Ласкаво просимо!

23.06.2015
роман (львів)

Доброго дня! Чи можна з Генгорки до вас доїхати так щоб за один день туди і назад, дякую.

Доброго дня! Можна з Генгорки до Аканії-Нова доїхати за один день туди і назад на рейсовому автобусі або з турфірмами. Ласкаво просимо!

23.06.2015
Наталія (Київ)

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як до вас можна дістатись із Херсону. Чи потрібно замовляти екскурсію попередньо телефоном?

Доброго дня! З Херсону до Асканії-Нова можна доїхати рейсовими атобусами, розклад автобусів уточнюйте на сайте автовокзала Херсона. Потрібно замовляти екскурсію попередньо телефоном диспетчера 0996562344