Новини
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
18.07.2015
Людмила (Одесса)
Как можно добраться из Одессы в Аскания-Нова?
Добрый день! Из Одессы нужно доехать до Херсона , из Херсона в Асканию-Нова. Расписание автобусов уточняйте на автовокзалах.
28.06.2015
Тетяна (Нова Каховка)

Вітаю! Переглядаючи сайт я знайшла інформацію стосовно екскурсій які проводяться для груп від 15 чоловік. А якщо ми збираємося приїхати родиною з 5 осіб, як нам бути? І скільки коштуватиме така екскурсія? І чи можлива прогулянка парком і відвідування зоопарку без екскурсовода? І скільки це коштуватиме? Буду вдячна за відповідь!

За додадковою інформацією звертайтесь по телефону диспетчера 0996562344

26.06.2015
Наталія (Полтава)

Доброго дня!Збираємося на днях сім'єю до Херсонщини.Одним з основних бажань було відвідати Асканію -Нова.Багато подорожуємо світом, тож зоопарків і дендропарків бачили немало, а ось побачити стада  копитних та й сам український степ - це і було метою.Чи можливо це здійснити?Чи це входило тільки до ексркурсії"фотосафарі", яка зараз не проводиться?Як нам бути? Чекаємо на Вашу відповідь. З повагою Наталя

Добрый день! К сожалению экскурсии "Фотосафари" не проводятся и увидеть стада животных не получится. У нас есть экскурсия "В мире животных" по зоопарку на 2,5 часа и с небольшой горки можно увидеть некоторых животных, пасущихся в степи в бинокли (свои) и украинскую степь. Дополнительная информацию можно получить по телефону диспетчера 0996562344

24.06.2015
Маргарита (Харьков)

Добрый день. Подскажите пожалуйста, на следующей неделе будем отдыхать в Геническе и хотелось бы попасть на экскурсию в заповедник. А есть ли прямые экскурсии из Геническа в заповедник и сколько примерно это может стоить? Заранее благодарю.

Добрый день. Из Геническа есть экскурсии с туроператорами, которые собирают по побережью. Это самый удобный способ попасть на экскурсию. Можно поехать самостоятельно на своем авто или маррутными автобусами из города Геническа. Расписание автобусов уточняйте на автовокзале г. Геническа. Добро пожаловать!

24.06.2015
таня (миколаїв)

Хочемо в суботу,до Вас на екскурсію,мобільний контактниф номер не відповідає вже 2 дні,чому? А питання таке коли найпізніше треба прибути щоб потрапити на екскурсію ? І як записатися заздалегідь, якщо Ви не берете слухавки?

Добрий день! Вибачте за технічні незручності, у нас проблеми з мобільним зв'язком. На екскурсію можна приїхати в любий час з 8-00 год до 17-00 год. Ласкаво просимо!

23.06.2015
роман (львів)

Доброго дня! Чи можна з Генгорки до вас доїхати так щоб за один день туди і назад, дякую.

Доброго дня! Можна з Генгорки до Аканії-Нова доїхати за один день туди і назад на рейсовому автобусі або з турфірмами. Ласкаво просимо!

23.06.2015
Наталія (Київ)

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як до вас можна дістатись із Херсону. Чи потрібно замовляти екскурсію попередньо телефоном?

Доброго дня! З Херсону до Асканії-Нова можна доїхати рейсовими атобусами, розклад автобусів уточнюйте на сайте автовокзала Херсона. Потрібно замовляти екскурсію попередньо телефоном диспетчера 0996562344

21.06.2015
Тетяна (Київ)

Чому у вас такий непривітний сайт? Збираємося їхати у відпустку, хотіли відвідати Асканію-Нову, але переглянули сайт і відсахнулися. Жодного привітального слова, запрошення, гостинності. І єдине, що впдає в очі - великим червоними літерами на кожній сторінці - ЗАБОРОНЕНО!!! Заборонено те, заборонено се. Звісно, ми розміємо, що є перестороги, чогось не можна робити. Але ж не так агресивно ;) Якісь дивні нечитабельні тексти дрібними літерами. Скажімо от: "Поняття “екскурсія” представляє собою цілеспрямований наглядний процес пізнання оточуючого людину світу, побудований на завчасно підібраних об’єктах у природних умовах". Навіщо це? Невже не можна написати: "Любі друзі! Запрошуємо вас на екскурсію! Ви побачите левів, тигрів, павичів на деревах. От вам гарні яскраві фото. Ласкаво просимо!" Ми, звісно, приїдемо, навіть сходимо на екскурсію. Якщо нас не поб'ють за щось заборонене))

Любі друзі! Запрошуємо вас на екскурсію! Але Ви потрапляєте на заповідну територію, яка має певні заборони. І якщо не буде обмежень, то нащадки не зможуть побачити первісну природу. Всі відвідувачи, дотримуючись наших правил, отримують масу задоволень, про що ми впевнюємося з книги відгуків. Ласкаво просимо!

19.06.2015
Диана (Херсон)

Сегодня только приехала домой с экскурсии, была в Асканим Нова 3 дня вместе с юннатами. Всё очень понравилось. Очень хорошие экскурсоводы( хотя с нами работали и  научные сотрудники) очень всё красиво. Спасибо вам что вы храните такую вот нашу красоту.  хочу ещё к вам приехать. Мы можем в любой день недели приехать?

Спасибо за отзыв! В любой день вы можете посетить заповедник. Добро пожаловать !!!

13.06.2015
Андрей (Харьков)

Здравствуйте! Собираемся в конце июля отдыхать в Скадовске, не подскажите ходят ли автобусы со Скадовска к Вам, в Аскания-Нова, спасибо!

Здравствуйте! Из  Скадовска  в Асканию-Нова ходит рейсовый автобус "Геническ-Скадовск". Уточняйте расписание на автостанции г. Скадовска. Удобнее приехать на экскурсию  с турфирмой. Пожалуйста, приезжайте!