Новини
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
28.09.2017
Юлия (Одесса)
Здравствуйте!Хотели к Вам завтра приехать на экскурсию,много наслышаны о заповеднике,хотели увидеть все собственными глазами.Но есть одно маленькое «но» с нами собака Шпиц-2 кг счастья,оставить его дома на 15 часов не хочется(едем из Одессы-дорога+экскурсия).Что скажите?Или размер не имеет значение?Жду ответ.Спасибо.
Доброго дня, на жаль, розмір собаки не має значення. 
25.09.2017
Олена (Мелітополь)
Здравствуйте. Подскажите, 30 сентября какая действующая интересная экскурсия? Мы хотим приехать к Вам всей большой семьей, в том числе будет ребенок 6 лет, будет дедушка 87 лет. Будет ли какая-то беседка, где можно присесть и перекусить?
Доброго дня, 30 вересня заповідник працюватиме у звичному режимі. Ви зможете побувати на пішохідній екскурсії по дендрологічному та зоологічному парках. Біля каси заповідника є майданчик для відпочинку. 
18.09.2017
Катерина (Одеса)
Відвідали Асканію-Нову 16.09.2017 невеличкою групою з 14 людей. Незважаючи на дуже велику відстань і тривалість подорожі в одну сторону близько 5 годин, залишились надзвичайно задоволені. Парк дуже охайний, чистий, прибраний, багато цікавих рослин, в спекотну погоду дарує приємну прохолоду.. В зоопарку всі тварини та птиці гарно виглядають, досить товстеньки, підходять до людей спілкуватись. Лама почуває себе королевою зоопарку, тому напевно і плюнула на відвідувача з величезним задоволенням, проте він на неї не образився. Ну а екскурсія на ВАЗиках до тварин в степу - перлина дня. Спілкування з тваринами на їх території без сітки і вольєрів це щось неймовірне. Ми, дорослі люди почувалися як маленькі діти, тварини дійсно викликають такі позитивні емоції, надзвичайне задоволення. Нажаль, краси степу осінню вже не можливо оцінити, адже літнє спекотне сонце робить свою справу, але це означає лише одне: сюди треба повернутися весною..... Дякуємо великому колективу за любов до своєї справи.
06.09.2017
Ірина (Львів)
Добрий день. Важко розібратись у ситуації: екскурсії на машинах і на конях в заповідник (не зоопарк), де тварини живуть як в дикій природі, взагалі заборонені чи тільки коли сильна спека?
Доброго дня, зателефонуйте до наших диспетчерів за номером +380996562344. Вам детально розкажуть про ситуацію з виїздними екскурсіями.
07.08.2017
Николай (Харьков)
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как у вас можно заказать сафари(выезд в степь к животным) Сколько это стоит, как организовано? До какого числа проводится?
Доброго дня, екскурсії до заповідного степу не проводяться, стосовно замовлення та організації інших екскурсій зверніться за детальною інформацією до диспетчерів за номером +380996562344
02.08.2017
Наталья (Херсон)
Добрый день! Каждый год ездим в заповедник отдохнуть душой и телом. Очень нравиться. Все всегда чисто , ухожено то есть все по душе. И не кого не слушайте по поводу экскурсоводов все девочки и мальчики молодцы работают по совести , без экскурсовода там делать нечего. Процветания вам!!!
31.07.2017
Марина (Бердичев)
Здраствуйте, подскажите во сколько выезжает автобус со Скадовска? И со сколько возвращаеться ? Читала на сайте ; что в 6.30 утра , а есть позже потому , что с 2 детками не знаю смогут ли встать , а так хотелось бы увидеть красоту. Или может есть как то другим путем доехать ? Спасибо за ответ .
Доброго дня, на жаль зі Скадовська до Асканії йде тільки один автобус, назад с Асканії відправляється о 15:20. Доїхати з пересадками з дітьми достатньо важко. Зі Скадовська організовують туристичні маршрути до Асканії. Можливо дізнайтесь і такий варіант.
29.07.2017
Вікторія (Черкаси )
Не сподобалося !!!!! Даремно потрачені особистий час і кошти. Це не заповідник як пишуть всі , а зоопарк (який потребує швидкої реконструкції)
Доброго дня, дуже шкода, що Ви не отримали задоволення від відвідування нашого заповідника. Як вже писалось раніше Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - комплексна природоохоронна установа, яка складається з природного ядра (відвідування заборонено), зоопарку та дендрологічного парку. 
27.07.2017
Світлана (Київ)
Відвідали екскурсію "Перлина в степу" 25.07.2017. Отримали велике задоволення і масу приємних вражень. Наші діти у захваті. Чудово, що в Україні є такі захоплюючі місця. Ваш зоопарк найкращий. Тварини доглянуті і на них не болісно дивитися (як в інших зоопарках). Дуже вдячні нашому екскурсоводу (нажаль не знаємо її імені), але хочеться сказати, що вона майстер своєї справи, фахівець з великої літери. Так цікаво розповіла нам про заповідник і його мешканців. Дві з половиною години промайнули, як одна хвилина. За цікавою розповіддю навіть діти (найменшому три роки) не втомились ходити пішки. Велике Вам спасибі. З нетерпінням будемо чекати можливості відвідати виїздну екскурсію в степ та екскурсію "Історичними місцями".
27.07.2017
Анастасия (Мелитополь)
Побывали в заповеднике.Впечатлений уйма и хоть бы одно приятное.
Начиная от дорог. Что о них можно сказать? Ну, наверное, только о их отсутствии. А вместе с ними отсутствуют и указатели. Если нет навигатора- вам не добраться. После 3 часов в пути мы попадаем на территорию заповедника и первое с чем сталкиваемся, если вы не привезли с собою 20 друзей - вам не увидеть экскурсовода! Совершили глупую попытку присоединиться к другой группе и получили испорченное настроение от экскурсовода! Вот это, наверное, было гостеприимство заповедника!
По прохождению заповедника самостоятельно. обнаружили для себя, что есть клетки, на некоторых из них есть таблички с описанием животных, но рассчитывать на то, что они соответствуют тем животных, которые "заточены" в эти клетки напрасно. Тоесть прикреплены они там для "галочки". Когда 15 лет назад мы приезжали сюда, здесь было на что посмотреть. Сегодня можно лишь полюбоваться охранником, который действительно проявил максимум своего гостеприимства, показал куда и как можно пройти, чтобы что-то увидеть.
Подсказка для предпринимателей: поставьте хотя бы одно точку с продажей воды! Золотая жила! Так как в жару (бортовой термометр показывал +44) попить негде!
И окончание, спасибо кафе "Уют", которое спасло туристов от жажды, накормило вкусным обедом и дало возможность присесть.