Новини
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
24.07.2017
Таня (Житомир)
Сьогодні (24.07.2017) відвідала заповідник. Дуже сподобалося. Цікава екскурсія. Приємно здивована, що в нашій країні є такі чудові місця. Дякую за гарно проведений час!
21.07.2017
Диана (Сумы)
Были в заповеднике 10.07.17. Все очень-очень понравилось. Спасибо нашему великолепному экскурсоводу Галине Отраде, которая провела для нас очень интересную, познавательную экскурсию. С благодарностью, город Сумы!!!!
20.07.2017
Роман (Запорожье)
Подскажите есть ли экскурсия конным экипажом. И нужно ли заранее бронировать экскурсию историческими местами?
Доброго дня, екскурсії в кінному екіпажі проводяться за попереднім замовленням. Екскурсія "Історичними місцями" при високих температурах не проводиться. За більш детальною інформацією та замовленням звертайтесь за телефоном +380996562344
19.07.2017
Катерина (Киев)
Купили билет "Біосферний заповідник", оказалось это их зоопарк так называется, а в заповедник заказывается экскурсия заранее на месте туда не попадешь, как ответили на кассе - "нет места, оставьте ваш телефон если кто то откажется мы вам позвоним", только в нашей стране могут так разводить... очень разочарована.
Доброго дня. Біосферний заповідник "Асканія-Нова" є комплексною природоохоронною установою, яка включає в себе дендрологічний парк, зоопарк та природне ядро. До природного ядра екскурсії не проводяться, його відвідування дозволено тільки в наукових цілях.
Стосовно екскурсії вольєрним комплексом зоопарку "Асканія-Нова", про яку йде мова, то вона є обмеженою за кількістю відвідувачів, на жаль ми не маємо можливості відправити на маршурт всіх бажаючих.
17.07.2017
Татьяна (Новая Каховка )
Добрый день. Подскажите пожалуйста как доехать до вас из Новой Каховки есть возможность вернуться в НК в тот же день? А также длину маршрута экскурсии по историческим местам, т.к. планирую приехать с ребёнком и мамой. Не будет ли им тяжело пешком 2,5 часа?

Доброго дня, екскурсійний маршрут "Історичними місцями" не рекомендується для відвідування з дітьми - маршрут близько 3 км та 3 годин, з яких близько 1,5 години під відкритим небом через загони з дикими тваринами.

Для дітей рекомендуємо маршрут "Перлина в степу", маршрут більш затінений, є час для відпочинку. 

Стосовно транспорту, раджу звернутися за консультацією в довідкові каси автостанцій, так як розклад може змінюватись. 

17.07.2017
Христина (Київ)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на екскурсію можна потрапити лише якщо попередньо збереться група (достатня кількість людей), чи по приїзду на місці формується? Дякую.
Доброго дня, екскурсія проводиться групами від 10 чоловік, якщо Ви приїзджаєте сім'єю, то Вас приєднають до вже сформованої групи. Можливо, прийдеться зачекати якийсь час біля каси.  
17.07.2017
Віталій (Добропілля)
Подскажите пожалуйста, в каком сейчас состоянии дорога из Новоалексеевки до Аскании, хотим съездить на машине семьёй, но то что увидели на ютюбе в конце прошлого года, очень испугало, будьте добры, дайте актуальную информацию о дороге из Новоалексеевки до Аскании и из Чаплинки до Аскании, заранее спасибо за ответ
Доброго дня, дорогу від Чкалово до Асканії частково відремонтували, звісно не ідеально, але проїхати без шкоди для автомобіля вже можна. З Чаплинки до Асканії дорога ,як і скрізь!, теж бажає кращого. Але особливо не відрізняється. 
07.07.2017
Марина, Паша, Антон, Настя (Київ)
Приїжджали на екскурсію 27 червня. Відвідали дендропарк і зоопарк. Все дуже сподобалось. Особлива подяка екскурсорводу Костянтину за цікаву екскурсію. Дізналися багато нового і цікавого як про рослини, так і про тварин заповідника.
Дякуємо за відгук. Запрошуємо Вас відвідати Асканію в інші пори року! 
26.06.2017
Александр (Никополь)
Были в заповедники 24.06.17. Все очень понравилось, брали выездную экскурсию, стоимость 100 грн с человека, длительность 2 часа, гладили осликов, пони, подъезжали близко к буйволам и др. Обязательно берите собой обычный белый хлеб для кормления животных, там не продают, а заранее об этом не предупреждают. После этой экскурсии отдохнули, перекусили и пошли сами (без экскурсовода) в зоопарк 55 грн взрослый и 30 грн детский, после этого в парк (напротив зоопарка) бесплатно. Все очень понравилось. Один раз там побывать надо обязательно.
26.06.2017
Елена (Кривой Рог)
Хотим попасть к вам своим ходом,подскажите пожалуйста,будет ли где переночевать и нет ли проблем с транспортом? Если есть ночевка,то нужно ли бронировать заранее? Спасибо.
Доброго дня, на території селища Асканія-Нова є готель та кемпінг, ознайомитись з якими можете за адресою http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/goteli_ta_cafe.htm 
Також є можливість знайти житло в приватному секторі. 
Стосовно транспорту, радимо Вам ознайомитись з розкладом потягів на офіційному сайті Укрзалізниці, так як влітку часто бувають зміни. Розклад автобусів з населених пунктів поряд з смт. Асканія-Нова є в розділі "Готелі та кафе".