Новини
28/09/2018 День туризму
        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму...
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
17.07.2017
Христина (Київ)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, на екскурсію можна потрапити лише якщо попередньо збереться група (достатня кількість людей), чи по приїзду на місці формується? Дякую.
Доброго дня, екскурсія проводиться групами від 10 чоловік, якщо Ви приїзджаєте сім'єю, то Вас приєднають до вже сформованої групи. Можливо, прийдеться зачекати якийсь час біля каси.  
17.07.2017
Віталій (Добропілля)
Подскажите пожалуйста, в каком сейчас состоянии дорога из Новоалексеевки до Аскании, хотим съездить на машине семьёй, но то что увидели на ютюбе в конце прошлого года, очень испугало, будьте добры, дайте актуальную информацию о дороге из Новоалексеевки до Аскании и из Чаплинки до Аскании, заранее спасибо за ответ
Доброго дня, дорогу від Чкалово до Асканії частково відремонтували, звісно не ідеально, але проїхати без шкоди для автомобіля вже можна. З Чаплинки до Асканії дорога ,як і скрізь!, теж бажає кращого. Але особливо не відрізняється. 
07.07.2017
Марина, Паша, Антон, Настя (Київ)
Приїжджали на екскурсію 27 червня. Відвідали дендропарк і зоопарк. Все дуже сподобалось. Особлива подяка екскурсорводу Костянтину за цікаву екскурсію. Дізналися багато нового і цікавого як про рослини, так і про тварин заповідника.
Дякуємо за відгук. Запрошуємо Вас відвідати Асканію в інші пори року! 
26.06.2017
Александр (Никополь)
Были в заповедники 24.06.17. Все очень понравилось, брали выездную экскурсию, стоимость 100 грн с человека, длительность 2 часа, гладили осликов, пони, подъезжали близко к буйволам и др. Обязательно берите собой обычный белый хлеб для кормления животных, там не продают, а заранее об этом не предупреждают. После этой экскурсии отдохнули, перекусили и пошли сами (без экскурсовода) в зоопарк 55 грн взрослый и 30 грн детский, после этого в парк (напротив зоопарка) бесплатно. Все очень понравилось. Один раз там побывать надо обязательно.
26.06.2017
Елена (Кривой Рог)
Хотим попасть к вам своим ходом,подскажите пожалуйста,будет ли где переночевать и нет ли проблем с транспортом? Если есть ночевка,то нужно ли бронировать заранее? Спасибо.
Доброго дня, на території селища Асканія-Нова є готель та кемпінг, ознайомитись з якими можете за адресою http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/goteli_ta_cafe.htm 
Також є можливість знайти житло в приватному секторі. 
Стосовно транспорту, радимо Вам ознайомитись з розкладом потягів на офіційному сайті Укрзалізниці, так як влітку часто бувають зміни. Розклад автобусів з населених пунктів поряд з смт. Асканія-Нова є в розділі "Готелі та кафе".
23.06.2017
Инна (Киев)
Добрый день. Хотим приехать к вам на экскурсию в средине июля. Скажите пожалуйста экскурсии провобятса в определенные дни или каждый день? Нужно ли зарание бронь. Какую экскурсию лучше выбрать с детьми? Нет ли экскурсий на джипах ( типо сафари)? И есть ли ядовитые змеи на територии?

Доброго дня, екскурсії проводяться кождного дня. Екскурсія "Історичними місцями..." проводиться за попереднім замовленням.

Всі екскурсії розраховані на 2,5 години, тому, що краще вибирати з дітьми, порадити важко. На маршруті є і лавки для відпочинку, і вода. Тому з дітьми має бути комфортно. 
Змії є на території заповідника, але на туристичних маршрутах зустрічаються вкрай рідко! 
За більш детальною інформацією стосовно екскурсійних маршрутів та їх замовлення звертайтесь до диспетчерів за номером +380996562344.

22.06.2017
Тамара (Херсон)
Були на екскурсії 22.06.17 дуже вражені красою заповідника! Всім раджу!!! При нагоді, знову завітаю з великим задоволенням!!! Але, чому в заповіднику НАЦІОНАЛЬНОГО значення екскурсія проводилася не українською мовою?????
Дякуємо за приємний відгук!
Стосовно мови. В Біосферному заповіднику "Асканія-Нова" екскурсії проводяться українською, російською, англійською та французькою мовами за бажянням екскурсантів. Якщо відвідувачі не висловили свого бажання провести екскурсію однією з перерахованих мов, то екскурсія проводиться на тій мові, на якій відвідувачі звернулись до екскурсоводів. 
22.06.2017
Надія (Київ)
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи проводяться зараз екскурсії до степу на кінному екіпажі або автомобілі (сафарі)? Коли будуть проводитися? Дякую.
Доброго дня, стосовно екскурсій у кінному екіпажу звертайтесь до наших диспетчерів за номером +380996562344. Дані екскурсії замовляються попередньо.
18.06.2017
Ярослав (Варшава)
Здраствуйте, cкажите, если заеду к вам переездом на 2-3 часа, в начале июля, смогу увидеть сайгаков? Они у вас на месте?
Доброго дня.
Сайгак представлений в колекції зоопарку "Асканія-Нова".
11.06.2017
Светлана (Запорожье)
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста,как можно к вам добраться с Геническа и с Новоалексеевки?62
Доброго дня, з Генічеська йде два маршрути через Асканію. Генічеськ - Скадовськ о 13:15 та Генічеськ - Херсон о 14:25. Обидва маршрути проходять через Новоолексіївку приблизно через 20-30 хв після відправлення.