Новини
10/08/2017 Участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі»
З 3 по 6 серпня 2017 року співробітники лабораторії збереження різноманіття диких тварин Біосферного заповідника «Асканія-Нова» прийня...
19/07/2017 Засідання № 7 Вченої ради і засідання № 3 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "Асканія-Нова"
21 липня о 10.00 відбудеться засідання № 7 Вченої ради і засідання № 3 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "Ас...
Фотогалерея

12.01.2017 Круглий стіл «Заповідники, їх значення у підтримці екологічної рівноваги в природі» Круглий стіл «Заповідники, їх значення у підтримці екологічної рівноваги в природі»
Своєю діяльністю людина все частіше втручається в хід природних процесів. Останнім часом людство почало відчувати величезну кількість проблем, пов’язаних з його впливом на природу і все частіше згадувати про проблеми, пов’язані з екологією і безпекою нашого життя на планеті Земля. Щоб зберегти в первозданному вигляді Землю для майбутніх нащадків, її тваринний і рослинний світ, створено заповідники, парки та природоохоронні зони. Заповідники є найвищою формою охорони природи, а 11 січня вважається Всесвітнім днем заповідників та національних парків. З цієї нагоди у Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» відбулося засідання круглого стола«Заповідники, їх значення у підтримці екологічної рівноваги в природі». Співробітники сектора екологічної пропаганди, наукового відділу заповідника, небайдужі жителі селища говорили про те, що заповідні території відіграють величезну роль у збереженні спадщини дикої природи. Заповідник «Асканія-Нова» є першим заповідником, створеним на території нашої країни. Це  науково-дослідна  природоохоронна установа. Тут охороняють і бережуть природні об'єкти, вивчають популяції тварин і рослин, їх динаміку зростання і взаємне існування. Природа – це спадок від наших батьків, який ми маємо передати своїм дітям. І тільки ціннісне ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура є обов’язковою умовою сталого розвитку суспільства, узгодження економічних, екологічних і соціальних чинників розвитку.