Новини
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
06/07/2018 Вітаємо із святом!
6 липня у Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» було відзначено День працівника природно-заповідної справи. Це професійне свято було...
Фотогалерея

12.05.2017 Засідання прес-клубу на тему Засідання прес-клубу на тему "Імплементація українських реалій до вимог європейських конвенцій; загрози і шляхи збереження заповідного біорізноманіття"

Засідання прес-клубу на тему "Імплементація українських реалій до вимог європейських конвенцій; загрози і шляхи збереження заповідного біорізноманіття" відбулось на базі Біосферного заповідника «Асканія-Нова» 11 травня 2017 року.

В його роботі взяли участь 15 журналістів двох прес клубів (ХМГО «Херсонський прес-клуб» – Оксана Жиляєва; Харківський прес-клуб – Людмила Доля), Робочої групи «Кам’янська Січ» (Андрій Лопушанський), телерадіокомпанії (ТОК ТРК «ЯТБ» – Каррава Світ, Олексій Івницький) і 10 газет (ПРАТ «Газета «Приазовський робочий» м. Маріуполь – Володимир Чертушкін; ТР News – Оксана Бучко; газета «Терен» – Діана Гоголь; газета «Тиждень України» – Ольга Мацюк; газета «Слово України» – Л. Воробйова; газета «Волинська газета» – Олеся Максимець Інтернет-газета «Про все»; «Телегазета» – Юлія Сабаєва; газета «Вгору» м. Херсон; газета «Скадовська палітра» (Михайло Желяєв).

В роботі прес-клубу взяли участь директор заповідника, к.б.н., с.н.с. В.С. Гавриленко; заступник директора  з наукової роботи, к.б.н., с.н.с. Н.І. Ясинецька; завідувач лабораторією біомоніторингу і заповідного степу, к.б.н., с.н.с. В.В. Шаповал; завідувач лабораторією збереження різноманіття диких тварин О.С. Мезінов. Про сучасні реалії до вимог європейських конвенцій; загрози і шляхи збереження заповідного біорізноманіття зробили доповіді В.С. Гавриленко та В.В. Шаповал. Доповідачам були задані питання про сучасну ситуацію в біосферному заповіднику щодо виконання природоохоронного законодавства та шляхи вирішення проблемних питань, штати, систему оподаткування, фінансування установи, особливості екскурсійної та освітньої діяльності на які надані вичерпні відповіді.

Для журналістів була проведена пішохідна екскурсія «Історичними місцями зоопарку «Асканія-Нова». Директором заповідника В.С. Гавриленко надані інтерв’ю про сучасний стан біосферного заповідника, його площу і зонування, наукову та освітню еколого-виховну роботу, особливості утримання природно-заповідних об’єктів, історію заснування селища і заповідника, режим охорони тощо.