Новини
26/12/2017 Зимові новини!
Взимку на ставках зоопарку «Асканія-Нова» (їх загальна площа понад 13 га) формуються скупчення крижня (від 3700 до 4300 особин) та ог...
22/12/2017 Увага!
22 грудня о 15.00 відбудеться засідання № 10 Вченої ради Біосферного заповідника "Асканія-Нова" ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. План роб...
Фотогалерея

19.07.2017 Засідання № 7 Вченої ради і засідання № 3 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника Засідання № 7 Вченої ради і засідання № 3 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "Асканія-Нова"

21 липня о 10.00 відбудеться засідання № 7 Вченої ради і

засідання № 3 координаційно-методичної ради

Біосферного заповідника "Асканія-Нова"

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд проміжних звітів (за перше півріччя 2017 р.) з виконання ПНД НААН 11 "Заповідна справа".

1.1. Розгляд наукового звіту за завданням ІІ рівня "Літопис природи Біосферного заповідника "Асканія-Нова".

Доповідачі: Корінець Н.О., Поліщук І.К., Гавриленко Н.О., Смаголь В.О.

1.2. Розгляд наукового звіту за завданням ІІ рівня "Дослідити сучасний стан та багатолітні зміни біорізноманіття природно-територіального комплексу Біосферного заповідника "Асканія-Нова".

Доповідач: Поліщук І.К.

1.3. Розгляд наукового звіту за завданням ІІ рівня "Розробити наукові основи збереження, оптимізації та раціонального використання фітогенофонду дендропарку "Асканія-Нова".

Доповідач: Гавриленко Н.О.

1.4. Розгляд наукового звіту за завданням ІІ рівня "Розробити наукові засади збереження, оптимізації та ефективного використання генофонду тварин колекції зоопарку "Асканія-Нова".

Доповідач: Смаголь В.О.

2. Пропозиції щодо персонального складу координаційно-методичної ради.

Доповідач: Корінець Н.О.

3. Уточнення плану роботи координаційно-методичної ради на друге півріччя поточного року.

Доповідач: Корінець Н.О.

4. Про результати перевірки польових щоденників та лабораторних журналів, дотримання методик досліджень у наукових лабораторіях Біосферного заповідника "Асканія-Нова".

Доповідач: Корінець Н.О.

5. Розгляд проекту ліміту на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення Біосферного заповідника "Асканія-Нова" НААН на 2017 р.

Доповідач: Корінець Н.О.

6. Розгляд питання щодо вступу фахівця Левади Т.В. до аспірантури Інституту агроекології і природокористування НААН за спеціальністю 03.00.16 – «екологія».

Доповідач: Гавриленко В.С.