Новини
15/10/2017 До нашої родини прибуло!
12 жовтня на екскурсійному маршруті народилося теля сірої української породи великої рогатої худоби. Ця древня порода походить від дикого бика тура...
27/09/2017 Круглий стіл "Наукова та освітня діяльність на заповідних територіях"
У заході, що проходив на базі сектору екологічної пропаганди, взяли участь студенти спеціальності "Екологія" Таврійського державного агрот...
Фотогалерея

10.08.2017 Участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі» Участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі»

З 3 по 6 серпня 2017 року співробітники лабораторії збереження різноманіття диких тварин Біосферного заповідника «Асканія-Нова» прийняли участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі», який проходив в рамках заходів приурочених до 35-річчя з дня заснування Рівненського зоопарку загальнодержавного значення. 

У роботі семінару взяли участь 42 представники (директори, заступники директорів, науковці та фахівці з утримання рідкісних видів тварин у неволі) з 12 зоопарків, в тому числі: Чехія – Farma AVIES (Кошице, Чеська Республіка), Польща – Варшавський зоопарк, Україна – Біосферний заповідник «Асканія-Нова», Біон Тераріум Центр, зоопарки: Вінницький, Київський, Менський, Миколаївський, Рівненський, Одеський, «12 місяців» (с. Демидів, Київська обл.), «Лімпопо» (м. Дрогобич, Львівська обл.).

Під час роботи семінару були заслухані 14 доповідей про результати роботи з утримання, розведення, вирощування, штучного вигодовування диких та свійських тварин, а також випуск тварин у природу. Окрім того, була представлена доповідь інформативного характеру про сучасний стан в роботі Українського товариства зоопарків та акваріумів (УАЗА).

 

Учасники конференції обговорили питання щодо подальшої наукової роботи зі збереження рідкісних та пріоритетних тварин у зоопарках, формування колекцій відповідно до їх специфіки, пріоритетності, ландшафту, регіону, тощо. Були обговорені питання щодо співробітництва між установами, науково-дослідними інститутами, контролюючими державними органами, тощо.

За результатами семінару підготовлений збірник наукових статей та проект резолюції.

 

Під час роботи семінару фахівці нашого зоопарку ознайомилися з методами утримання диких тварин у неволі, облаштуванням та дизайном вольєрів, отримали консультації фахівців з розведення рідкісних видів тварин, заготівлі, приготування, роздачі та згодовування кормів, особливостями поведінки тварин на екскурсійному маршруті Рівненського та Луцького зоопарків.