Новини
28/09/2018 День туризму
        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму...
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
Фотогалерея

10.08.2017 Участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі» Участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі»

З 3 по 6 серпня 2017 року співробітники лабораторії збереження різноманіття диких тварин Біосферного заповідника «Асканія-Нова» прийняли участь у роботі Міжнародного семінару «Вигодовування молодняку диких та домашніх тварин в умовах неволі», який проходив в рамках заходів приурочених до 35-річчя з дня заснування Рівненського зоопарку загальнодержавного значення. 

У роботі семінару взяли участь 42 представники (директори, заступники директорів, науковці та фахівці з утримання рідкісних видів тварин у неволі) з 12 зоопарків, в тому числі: Чехія – Farma AVIES (Кошице, Чеська Республіка), Польща – Варшавський зоопарк, Україна – Біосферний заповідник «Асканія-Нова», Біон Тераріум Центр, зоопарки: Вінницький, Київський, Менський, Миколаївський, Рівненський, Одеський, «12 місяців» (с. Демидів, Київська обл.), «Лімпопо» (м. Дрогобич, Львівська обл.).

Під час роботи семінару були заслухані 14 доповідей про результати роботи з утримання, розведення, вирощування, штучного вигодовування диких та свійських тварин, а також випуск тварин у природу. Окрім того, була представлена доповідь інформативного характеру про сучасний стан в роботі Українського товариства зоопарків та акваріумів (УАЗА).

 

Учасники конференції обговорили питання щодо подальшої наукової роботи зі збереження рідкісних та пріоритетних тварин у зоопарках, формування колекцій відповідно до їх специфіки, пріоритетності, ландшафту, регіону, тощо. Були обговорені питання щодо співробітництва між установами, науково-дослідними інститутами, контролюючими державними органами, тощо.

За результатами семінару підготовлений збірник наукових статей та проект резолюції.

 

Під час роботи семінару фахівці нашого зоопарку ознайомилися з методами утримання диких тварин у неволі, облаштуванням та дизайном вольєрів, отримали консультації фахівців з розведення рідкісних видів тварин, заготівлі, приготування, роздачі та згодовування кормів, особливостями поведінки тварин на екскурсійному маршруті Рівненського та Луцького зоопарків.