Новини
03/05/2018 Нові надходження!
До фонду наукової бібліотеки надійшли видання: 1. Вісті Біосферного заповідника «Асканія-Нова». – 2017. - Т. 19; 2. ...
11/04/2018 Американська делегація завітала до заповідника
В рамках міжнародної співпраці 11 квітня 2018 року в Дослідному господарстві "Асканійське" Інституту зрошуваного землеробства НААН дав м...
Фотогалерея

14.09.2017 Вітаємо з ювілеєм Едуарда Олександровича Фальц-Фейна. Вітаємо з ювілеєм Едуарда Олександровича Фальц-Фейна.

14 вересня 2017 року виповнюється 105 років з дня народження всесвітньовідомого мецената, племінника засновника Біосферного заповідника «Асканія-Нова» Едуарда Олександровича Фальц-Фейна.

За значний внесок у налагодження зв’язків нашої держави з діловими колами Західної Європи, а також активне сприяння і  фінансову підтримку у відновленні історичної спадщини Біосферного заповідника «Асканія-Нова» Едуард Олександрович нагороджений орденами  "За заслуги" – I, II та III ступенів та Орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Не менш значимою є його особиста заслуга в тому, що 2 квітня 1994 року було підтримано клопотання вченої ради біосферного заповідника і рішенням Кабінету Міністрів України до назви установи, що вже на той час мала статус природоохоронної науково-дослідної міжнародного значення, додалось «імені Ф.Е. Фальц-Фейна».  Едуард Олександрович таки домігся того, щоб прізвище його роду було не тільки повністю реабілітоване в очах сучасного покоління, але й підняте до міжнародного рівня.

З нагоди 105-річного ювілею не можна не висловити слів вдячності цій знаменитій особистості, яка словом і справою підтримує тісні зв’язки з первістком заповідної справи нашої держави – Біосферним заповідником «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна та побажати йому здоров’я, побиття рекордів довголіття, збереження бадьорості і сили, подальшої гуманітарної співпраці на землі предків.

 

З пов. колектив

Біосферного заповідника «Асканія-Нова».