Новини
02/02/2018 Всесвітній день водно-болотних угідь
У Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» відзначено Всесвітній день водно-болотних угідь. Для школярів НВК Асканія-Нова-гімназія та ...
25/01/2018 Увага!
Розпочали роботу курси підготовки екскурсоводів Щороку в Асканію-Нова приїздять тисячі екскурсантів. На території заповідника діє мережа екск...
Фотогалерея

27.09.2017 Круглий стіл Круглий стіл "Наукова та освітня діяльність на заповідних територіях"

У заході, що проходив на базі сектору екологічної пропаганди, взяли участь студенти спеціальності "Екологія" Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь), науковці заповідника та співробітники сектору екологічної пропаганди. 

Мета заходу - обговорення наукової, еколого-просвітницької та освітньої діяльності заповідника "Асканія-Нова". Залучення до активного діалогу студентів. 

Відкрила круглий стіл вчений секретар, к.с.-г.н.  Корінець Н. О. У своєму виступі вона зазначила головні напрямки досліджень наукових лабораторій заповідника.

Завідуюча сектором екологічної пропаганди Весела С. О. у своєму виступі докладно розповіла про екскурсійну діяльність  заповідника, через яку здійснюється інформування жителів України та країн Близького й Далекого зарубіжжя про наукову, дослідницьку, природоохоронну роботу установи. 

В частині обговорення присутні обмінялись своїми поглядами на порушені питання.  

По закінченню круглого столу досвідчені фахівці заповідника ознайомили майбутніх екологів з об'єктами установи.