Новини
11/04/2018 Американська делегація завітала до заповідника
В рамках міжнародної співпраці 11 квітня 2018 року в Дослідному господарстві "Асканійське" Інституту зрошуваного землеробства НААН дав м...
07/04/2018 Зліт юних екологів та краєзнавців
       П’ятого квітня 2018 року на базі Генічеського районного палацу творчості дітей та юнацтва відбувся рай...
Фотогалерея

17.11.2017 Вітаємо! Вітаємо!

16 листопада директор Біосферного заповідника «Асканія-Нова» прийняв участь у Всеукраїнському науковому форумі (з міжнародною участю) «Херсонський державний університет у контексті вітчизняної та європейської вищої освіти», присвяченому 100-річному ювілею Херсонського державного університету. Доповідь В.С. Гавриленка була присвячена ключовій ролі ХДУ в об`єднанні зусиль і впровадженні європейських природоохоронних директив на Херсонщині. Віктора Семеновича було нагороджено відзнакою почесного доктора наук Херсонського державного університету.

16 листопада учений секретар заповідника Корінець Н.О. взяла участь у щорічній звітній конференції Української асоціації зоопарків та акваріумів за 2017 рік, що відбулася на базі Миколаївського зоопарку. В конференції прийняли участь 25 представників з 12 зоопарків, акваріумів, тераріумів України. Основна тема щорічної конференції УАЗА 2017 року – «Удосконалення умов утримання тварин та створення нових сучасних експозицій зоопарку». Директора Біосферного заповідника «Асканія-Нова» В.С. Гавриленка за багаторічну діяльність зі збереження різноманіття рідкісних тварин було нагороджено орденом Миколи Леонтовича (засновника Миколаївського зоопарку).

Колектив Біосферного заповідника «Асканія-Нова» вітає Віктора Семеновича із заслуженими нагородами!