Новини
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
Фотогалерея

01.04.2018 Екскурсійний сезон – 2018 відкрито! Екскурсійний сезон – 2018 відкрито!

Весна йшла до нас дуже довго – 22 березня погода була як у лютому. Та вже за тиждень весна все ж наступила. Мабуть дослухалася до численних телефонних дзвінків від бажаючих відвідати заповідник «Асканія-Нова». І вже першого квітня, коли традиційно розпочинається у заповіднику екскурсійний сезон, встановилася комфортна погода, і заповідник гостинно зустрів екскурсантів. Першими вийшли на маршрут туристи з Одеси. «Ми зовсім не жалкуємо, що замість одеської гуморини відвідали заповідник, бо отримали незабутні враження від веселого перегукування птахів, зайнятих весняними клопотами; парк подарував нам особливі радісні відчуття від пробудження природи», - сказали вони, дякуючи за цікаву екскурсію.

Про особливий дух романтизму, що викликали у них зустріч з тваринним світом зоопарку, неповторна мальовничість парку та архітектурний комплекс, написали у книзі відгуків туристи з Франції, що теж були у числі перших відвідувачів.  Вони подякували всім працівникам заповідника, що зберігають цей унікальний куточок природи, а екскурсовода Ташкевич Людмилу за щирість і бажання поділитися своїми знаннями і любов’ю до природи.

Бонусом для перших відвідувачів була екскурсія-огляд персональної тематичної фотовиставки "Поєднання краси Таврійських степів та людського генія" члена спілки фотохудожників України, директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" НААН ГавриленкаВ.С.,  присвячена дикій природі Таврії.

 Щоб відчути красу природи у всіх її проявах, запрошуємо на екскурсійні маршрути Біосферного заповідника «Асканія-Нова». Тут на вас чекають незабутні враження, досвідчені екскурсоводи, гостинний прийом.