Новини
09/11/2018 Вітаємо з перемогою!
У жовтні 2018 р. на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (м. Київ) спільно з...
02/11/2018 Оголошення!
8 листопада о 10.00 відбудеться засідання № 10 Вченої ради і засідання № 3 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника &qu...
Фотогалерея

28.09.2018 День туризму День туризму

        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. В одній з найкрасивіших будівель обласного центру – обласному художньому музеї ім. О. Шовкуненка зібралися керівники провідних пансіонатів, санаторіїв, готельних комплексів, власники садиб сільського зеленого туризму, екскурсоводи, туроператори та турагенти з внутрішнього туризму області, представники влади з районів та міст області, засобів масової інформаціїлюди, які зробили найвагоміший внесок у розвиток туристичної галузі Херсонської області.

      Щирими словами присутніх привітав заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь. Він побажав представникам найперспективнішої галузі  успіхів, благополуччя, реалізації найсміліших задумів та ідей.

       Кращі представники галузі, у тому числі і співробітники сектора екологічної пропаганди, отримали грамоти та подяки від голови облдержадміністрації, голови обласної ради та начальника департаменту туризму та курортів Херсонської ОДА.

      Урочистості супроводжувались музичними і вокальними номерами вихованців Херсонського училища культури, дарували добрий настрій.

      По завершенню святкової програми всі бажаючі мали змогу оглянути музейні експозиції, здійснити інтерактивну екскурсію на башту Музею та неформально поспілкуватися за круглим столом на тему «Масовий розвиток туризму – одна з прикмет сучасності»