![Захід в Миколаївському національному аграрному університеті](https://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/mezhdunarodnyj-den-podsnezhnika-900x500.jpg)
![Захід в Миколаївському національному аграрному університеті](https://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/mezhdunarodnyj-den-podsnezhnika-900x500.jpg)
21 лютого здійснено візит в.о. зав. лабораторією біологічного моніторингу і заповідного степу біосферного заповідника, Заслуженого природоохоронця України Віктора Гавриленка до Миколаївського національного аграрного університету, під час якого відбулися зустрічі з ректором — Шебаніним В’ячеславом Сергійовичем, викладачами і студентами факультету агротехнологій та технолого-економічного коледжу.
В рамках заходу продемонстрована авторська фотовиставка «Збережена природа асканійської оази» та прочитана лекція «Асканія-Нова» — поєднання краси таврійських степів і людського генія».