Новини
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
10/07/2018 Облік птахів
Науковими співробітниками Біосферного заповідника «Асканія-Нова» та аспірантом Інституту агроекології і природокористування НААН (м....
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
13.08.2018
Таня (Херсон)
Здраствуйте,работает ли Аскания нова в ноябре?
Добрий день, екскурсійний сезон 2018 р. триває з 1 квітня по 10 листопада.
12.08.2018
Ирина (Харьков)
Добрый день! Очень хочется выразить свое восхищение от нашей поездки в Асканию-Нову. Эмоции переполняют. Мы с семьей отдыхали на Арабатской Стрелке и на обратном пути решили посетить заповедник. Конечно, дорога от Чкалово подпортила настроение, но это никак не отразилось на восторге от посещения зоопарка и дендропарка. Ухоженные животные, идеальная чистота. Парк вообще уникальный: прохлада, ручейки журчат, мы даже встретили фазана, зайца и белку, правда ходили не только по маршруту :). Поселок очень чистенький. А на обратном пути, как только повернули на Чаплынку, попали еще и на виноградник, нам там прямо экскурсию провели. Накупили вкусного спелого винограда.
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук.
10.08.2018
Юлия (Геническ)
Сколько стоит вход в заповедник?
Добрий день, квиток на пішохідну екскурсію в супроводі екскурсовода коштує 65 грн., на автомобілі 110 грн.
06.08.2018
Волков Дмитро Вадимович (Полтава)
Доброго дня! У вересні плануємо відвідати заповідники із дітьми. Будемо виїжджати із Геніческої Гірки .Скажіть бідь-ласка яка якість дорожнього покриття на даний час, та як краще до Вас доїхати (якою дорого, якщо їхати із Геніческа). Дякую за відповідь!
Доброго дня, з Генічеська до Асканії дорога одна, що стосується її якості, то вона не гірша за інші дороги на Україні.
19.07.2018
Зоя (Маріуполь)
Здравствуйте, подскажите можно ли провести свадебную фотосессию в заповеднике и сколько это стоит?
Добрий день, стосовно вашого питання, ви можете звернутись до диспетчера по тел.: (099) 656 23 44
13.07.2018
Анастасія (Львів)
Доброго дня! Вчора відвідали ваш заповідник. Я з двома дітьми приїхала зі Львова, ми багато відвідали екскурсій, але ця сподобалась найбільше, адже ми отримали задоволення та цілий багаж нових знань. Велика вдячність юнній дівчині Олександрі, яка справді знається на своєму ділі, та незміряно цікаво розповідає. Навіть не звертаючи увагу на спеку, ті дві з половиною години майнули непомітно. Слідуючого року приїздимо ще.
Добрий день, дякуємо за відгук.
25.06.2018
Виталий Кущинский (Никополь)
Добрый день, вчера 24.06.18г. имели честь побывать на экскурсии в вашем дендропарке и зоопарке. Я и моя семья получили огромное удовольствие, двое детей в возрасте 10 и 6 лет выходили трёх часовую экскурсию на ура, было очень интересно и познавательно! Отдельно хочу по благодарить Пилипенко Аленун, нашего экскурсовода, провела экскурсию отлично, было не скучно и приятно слышать!
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук.
14.06.2018
Марина (Запоріжжя)
Подскажите, пожалуйста, если приехать к Вам и взять самостоятельную экскурсию, то вечером до скольки можно в нем гулять и во сколько необходимо будет его покинуть ?
Добрий день, зоопарк зачиняється о 18.30, час відвідування дендропарку необмежений.
12.06.2018
Оксана Корецька (с.Хрещенівка)
Нещодавно ми з учнями Хрещенівської ЗОШ мали можливість побувати у вас в заповіднику. За що безмежно вдячні усій Вашій команді за змістовні екскурсії. Окремо хочемо висловити слова подяки нашим екскурсоводам, нажаль ми не знаємо їх прізвищ, Наталії Миколаївні та молодому хлопчині Костянтину! Дуже приємно, що традиції та історію нашого краю плекають не лише досвідчені, а й молоді, креативні та розумні здобувачі освіти! Цей факт лише додав нашим дітям впевненості в тому, що вивчення природничих наук навіть на шкільному рівні відіграє дуже важливу роль у житті кожного із нас. Дуже просимо Вас написати прізвища екскурсоводів які працювали 29 травня з нашими дітьми для написання статті у районну газету "Вісті". Заздалегідь ДЯКУЄМО!
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук. З вами працювали Фурса Наталія Миколаївна та Бондарчук Костянтин.
11.06.2018
Роман (Геническ)
Добрый день. Заповедник супер, цены лояльные, место красивейшее!! Но...Дорога! Чкалово-Аскания Нова, потеряли бампер и поддон двигателя! Местами дороги просто нет, проехать невозможно! Почему Вы не поднимаете эти вопросы перед руководством области??? Люди едут с Киева, Харькова, Днепра, Винницы, Львова и т.д. ЦЕЛЕНАПРАВЛЕННО!!!! У них шок!! До каких пор мы будем пугать наших граждан????
Добрий день, вже кілька років поспіль директор заповідника піднімає питання стану доріг на обласному рівні, але для чиновників ця проблема не є пріорітетною.