Новини
28/09/2018 День туризму
        27 вересня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму...
20/07/2018 Увага!
20 липня о 10.00 відбудеться засідання № 6 Вченої ради і засідання № 2 координаційно-методичної ради Біосферного заповідника "А...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
04.09.2018
Тетяна (Львів)
На початку серпня відвідали заповідник. Дуже сподобалось. Екскурсовод п.Галина дуже цікаво розповідала про історію заснування заповідника. Нам з дітьми дуже сподобалось. ДЯКУЄМО!!
Добрий день, дякуємо за відгук.
26.08.2018
Оксана (Кривий Ріг)
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи сильна зараз спека у заповіднику? 28.08 плануємо завітати до Вас, але сумніваємось, чи витримаємо з дитиною таку спеку.
Добрий день, до обіду досить комфортно, після 13.00 спекотно.
24.08.2018
Ирина (Николаев)
Добрый день! Подскажите, есть ли у вас условия для инвалидов( туалеты, пандусы, дорожки)? Заранее спасибо за ответ!
Добрий день, зверніться до диспетчера за тел.: 0996562344       
24.08.2018
Елена (Полтава)
Здравствуйте. То есть сейчас ретросафари в степи не проводятся? Есть ли скидки детям из многодетных семей?
Добрий день, за необхідною вам інформацією звертайтесь за адресою http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/guide.htm
22.08.2018
Наталья (Запорожье)
Добрые день. Скажите, на сегодня открылась экскурсия САФАРИ по степи. Где можно увидеть как животные без клеток гуляют по просторам Аскании (понятно, что за дополнительную плату)? Если нет, то когда она откроется? Ведь это та изюминка, которой нет в других зоопарках. За сколько дней нужно бронировать места на экскурсии и на Сафари? Заранее спасибо.
Добрий день, в цьому екскурсійному сезоні в заповіднику проводяться екскурсії "Ретро-фотосафарі" на автомобілях по частині вол'єрного комплексу зоопарку, де тварини утримуються напіввільно. Попередні замовлення приймаються на організовані групи по 10 чоловік, збірні групи формуються в процесі роботи в день відвідування (при наявності бажаючих).
17.08.2018
Любов (Львів)
07 08 2018р., відпочивала в Залізному Порту і попала на екскурсію в Асканію - Нова. Хочеться подякувати екскурсоводу Альоні за цікаву і змістовну розповідь. Вражень море. Успіхів у праці ці здоров'я всім працівникам цього чудового заповідника.
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук.
13.08.2018
Таня (Херсон)
Здраствуйте,работает ли Аскания нова в ноябре?
Добрий день, екскурсійний сезон 2018 р. триває з 1 квітня по 10 листопада.
12.08.2018
Ирина (Харьков)
Добрый день! Очень хочется выразить свое восхищение от нашей поездки в Асканию-Нову. Эмоции переполняют. Мы с семьей отдыхали на Арабатской Стрелке и на обратном пути решили посетить заповедник. Конечно, дорога от Чкалово подпортила настроение, но это никак не отразилось на восторге от посещения зоопарка и дендропарка. Ухоженные животные, идеальная чистота. Парк вообще уникальный: прохлада, ручейки журчат, мы даже встретили фазана, зайца и белку, правда ходили не только по маршруту :). Поселок очень чистенький. А на обратном пути, как только повернули на Чаплынку, попали еще и на виноградник, нам там прямо экскурсию провели. Накупили вкусного спелого винограда.
Добрий день, дякуємо за позитивний відгук.
10.08.2018
Юлия (Геническ)
Сколько стоит вход в заповедник?
Добрий день, квиток на пішохідну екскурсію в супроводі екскурсовода коштує 65 грн., на автомобілі 110 грн.
06.08.2018
Волков Дмитро Вадимович (Полтава)
Доброго дня! У вересні плануємо відвідати заповідники із дітьми. Будемо виїжджати із Геніческої Гірки .Скажіть бідь-ласка яка якість дорожнього покриття на даний час, та як краще до Вас доїхати (якою дорого, якщо їхати із Геніческа). Дякую за відповідь!
Доброго дня, з Генічеська до Асканії дорога одна, що стосується її якості, то вона не гірша за інші дороги на Україні.