Новини
22/04/2017 Проведення семінару з імплементації Пташиної директиви ЄС
Біосферний заповідник «Асканія-Нова» інформує, що 19–21 квітня 2017 року на базі установи було проведено семінар з імплементації П...
14/04/2017 Круглий стіл «Збереження біорізноманіття водно-болотних угідь та рідкісних видів тварин у Біосферному заповіднику «Асканія-Нова».
 14 квітня 2017 року на базі установи відбувся круглий стіл «Збереження біорізноманіття водно-болотних угідь та рідкісних видів тварин у ...
Фотогалерея

Залиште свій відгук зараз!
20.04.2017
Ксения (Днепр)
Добрый день! Подскажите пожалуйста, степная экскурсия все еще закрыта? До 1 мая есть вариант что её возобновят? И касательно дорожного полотна, возможно кто-то к вам приезжал на машине, из Днепра, за последнее время, нет отзывов, как доехали?

Доброго дня, на даний момент екскурсій до степу не проводимо, перед поїздкою рекомендуємо Вам зателефонувати та уточнити інформацію щодо екскурсії за телефоном 0996562344

Ближче до Асканії-Нова дорогу підремонтували. 

18.04.2017
Андрей (Запорожье)
Добрый день, подскажите можно ли передвигаться по територии заповедника на велосипеде, и если нет, то есть ли места, где его можно безопасно оставить?
Доброго дня, рух на велосипеді заборонений, але Ви можете залишити його під наглядом охорони на автостоянці біля каси. 
15.04.2017
Павел (Кривой Рог)
Подскажите сколько с Казацкого к вам ехать примерно по времени? От Кривого Рога до Казацкого говорят дороги нет, только местами. Планируем к вам съездить в мае, когда всё цвести и пахнуть будет. Подскажите когда в мае лучше к вам приехать, в первой половине или во второй?)
Доброго дня, зручний маршрут з Козацького через Чаплинку, відстань близько 85 км. Приїхати можете в зручний для Вас час. Асканія-Нова чудова в будь-яку пору!
15.04.2017
Павел (Херсон)
Стосовно екскурсії до степу нічого не змінилось? Дякую.
Доброго дня, на даний момент екскурсій до степу не проводимо, але сподіваємося, що в найближчий час затвердять відповідні документи, відповідно до яких зможемо відновити екскурсії. Інформація з'явиться на сайті. 
11.04.2017
виктория (херсон)
добрый вечер! а будете ли вы работать в понедельник 17 апреля, после Пасхи? не выходной у вас?
Доброго дня, ми працюємо без вихідних.
08.04.2017
Галина (Вараш)
Спасибо, что открыто, опубликовали мой вопрос. Насчет уничтожения животных в Большем Чаплинском поде_это обращение напечатано на вашем сайте. Согласна, что биосферный заповедник-это зона запрета деятельности человека, туризма и т. д.,но я себе и представить не могу что бы был запрещен туризм в Карпатский биосферный заповедник-это и Черногора и Мароморосы и в конце-концов объект ЮНЕСКО " Бук. пралеса", долина нарцисов. Может я чего то не понимаю, но и Аскания -Нова и Карпатский биосферный заповедник имеют равный статус. Решено, я еду, разберусь на месте.
06.04.2017
Галина (Вараш)
Добрый день! Знаю, мой вопрос вы не опубликуете и не ответите, но я хочу все таки спросить-- почему есть экскурсии на Кинбурн, Джарылгач, на Бирючий остров, а ведь там есть такие же животные как и у вас и в придачу дача Президента, но туда есть экскурсии, а у вас уже второй год , то жара, то дополнение к закону... А может не напрасно вы обращаетесь к своим жителя... и ваши животные давно почили в Бозе, но если так вы лишаетесь финансирования и статуса? Мне хочется ошибаться, но все указывает на это.
Доброго дня, Джарилгач та Бирючий мають статус національного природного парку, Кімбурнська коса - регіональний ландшафтний парк, а "Асканія-Нова" БІОСФЕРНИЙ заповідник загальнодержавного значення. Різні за своєю класифікацією об'єкти природно-заповідного фонду відповідно до ЗУ "Про природно-заповідний фонд України" мають різне зонування та можуть виконувати різну рекреаційну діяльність, тому порівнювати нас з іншими об'єктами ПЗФ, не ознайомившись з відповідним Законом, не є доцільним.
В минулому році екскурсії "Фоторетросафарі" проводились. 
Стосовно Вашого вислову, щодо винищення тварин Великого Чапельського поду, то Ви помиляєтесь. Дуже шкода, що у Вас склалась така думка. 
Пішохідна екскурсія "Історичними місцями..." дає можливість, хоч і на відстані, ознайомитись з колекцією тварин в ВЧ поді.
03.04.2017
Ольга (ДНІПРО)
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли шансы, что экскурсии в степь будут возобновлены? может быть, в каком-то другом варианте? Очень хотели к вам попасть именно в заповедник, может быть, можно как-то повлиять на текущую ситуацию?
Доброго дня, керівництво заповідника прикладає максимально зусиль для внесення поправок до природоохоронного законодавства, так як останні зміни вплинули не тільки на екскурсійну діяльність, а й на ряд інших біотехнічних заходів. На сьогодні Ви можете відвідати дендропарк та зоопарк, які також є частиною заповідника, а також відвідати пішохідну екскурсію "Історичними місцями", що охоплює частину Великого Чапельського поду. http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/guide/group/10/id/30
01.04.2017
Елена (Запоріжжя)
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, каких животных сейчас можно у вас увидеть? И если проходить экскурсию без экскурсовода, обязательно нужно уложиться в отведенное время 2.5 часа?
Доброго дня, екскурсійний сезон вже відкрився, тому на маршруті Ви маєте можливість ознайомитися з повною колекцією, окрім теплолюбивих тварин (зебра, антилопа). Час перебування на маршруті Ви обираете самі, але в рамках з 8 години до 17 год.
30.03.2017
Микола (Херсон)
Подскажите, а кто возит из Херсона в Асканию. Кроме них в интернете никого нет http://khers-on.com/tour/askaniya-nova/
Доброго дня, тури до Асканії проводить також туристичне агенство "Вояж".